Softnews

Windows 10X отримала Wonder Bar – аналог Touch Bar в MacBook Pro

Обговорення
Windows 10X
Windows 10X

Як відомо, компанія Microsoft розробила спеціально для двоекранних мобільних пристроїв операційну систему Windows 10X. Звичайно, це не повністю нова ОС, а скоріше просто оптимізований варіант звичайної Windows 10 з рядом змін і нових функцій.


Одна з них – Wonder Bar. Microsoft розповідала про неї, але не ділилася подробицями, і навіть ім’я стало відомо лише зараз завдяки тому, що компанія випустила набір інструментів для розробників і емулятор Windows 10X.

Wonder Bar

Wonder Bar

Отже, Wonder Bar – це додаткова панель з інструментами, яка виводиться на екран в певних випадках. Наприклад, коли ви використовуєте фірмову магнітну клавіатуру разом з Surface Neo. Також Wonder Bar можна викликати і при використанні віртуальної клавіатури на другому екрані.

Wonder Bar

На цю панель можуть виводитися як різні інструменти для роботи з тією чи іншою програмою, так і додаткові вікна з відео або іншою інформацією. Звичайно, для цього розробники конкретного додатка повинні інтегрувати в нього підтримку Wonder Bar.

Фактично Wonder Bar – це відповідь Microsoft на Touch Bar в MacBook Pro. Наскільки він буде успішним, покаже час.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Intel Core i7 десятого покоління сам розганяється до 5,3 ГГц

В минуле

Samsung Galaxy S20 проти інших флагманів: наочне порівняння

В майбутнє

Також буде цікаво