Softnews

П’ять важливих налаштувань, які потрібно зробити на будь-якому смартфоні

пароль на смартфоні

Налаштування смартфонів, встановлені за замовчуванням виробником, влаштовують далеко не всіх, а часом можуть не задовольняти сучасним вимогам безпеки. Як правильно налаштувати свій смартфон? Зараз розповімо.


1. Вимкніть попередній перегляд повідомлень на заблокованому екрані. Кому сподобається, що частину листування може прочитати будь-яка людина, просто подивившись на екран?

Робиться це просто. Потрібно відкрити настройки, розділ “Конфіденційність – Показувати сповіщення” та вибрати пункт “Показувати конфіденційні дані тільки на розблокованому екрані“. Всі повідомлення, які вам прислали, будуть приховані і відобразяться тільки після розблокування (паролем, пальцем або лицем).

2. Перевірте, що і де дозволено робити з додатками. Робиться це в розділі налаштувань “Конфіденційність – Дозволи додатків“. Має сенс зайти в пункти “Телефон”, “Мікрофон”, “Камера”, “Контакти”, “Місцезнаходження”, SMS, “Список викликів”. У кожному з них буде видно, які програми мають доступ до цих функцій, а які – ні.

Нерідко “нешкідливі” програми на кшталт ліхтарика вимагають доступ до дзвінків і SMS, і це буде видно в настройках. Доступ краще відключити, а в ідеалі – ліхтарик, який читає ваші контакти, потребує термінового видалення.

3. Позбавтеся від безладу на робочому столі. На багатьох смартфонах нові додатки автоматично поселяються головному екрані, захаращуючи його. Щоб значки додатків, які ви не будете використовувати кожен день, залишалися тільки в загальному списку, досить натиснути на робочий стіл в будь-якому місці, вибрати меню “Налаштування головного екрана” і відключити повзунок “Додавати значки на головний екран“.

4. Заощаджуйте батарею. У розділі налаштувань “Вид” можна відключити автоматичне включення екрану при отриманні нових повідомлень, піднятті смартфона і в інших ситуаціях. Екран (головний споживач енергії) буде без толку працювати менше – батарея протягне довше.

5. Увімкніть відстеження смартфона в розділі налаштувань “Безпека – Знайти пристрій”. Після цього його можна буде відшукати в разі втрати через сервіс android.com/find. На сайті відобразиться його точне місце розташування, а також буде можливість “продзвонити” девайс, заблокувати його і в крайньому випадку – повністю очистити, щоб важливі дані не потрапили в чужі руки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачів попередили про нову небезпеку в WhatsApp

В минуле

5 лайфхаків для смартфона на морозі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle