Softnews

Дуров розповів про революційні можливості Telegram

Засновник Telegram Павло Дуров розповів про нові можливості, які незабаром стануть доступні користувачам. Відповідний пост з’явився в його Telegram-каналі.


Деякі користувачі хотіли отримати можливість імпорту листування з WhatsApp в Telegram. Два тижні тому я подумав, що це теоретично можливо і вчора ми запустили цю функцію на iOS і Android, разом з іншими поліпшеннями. Крім того, імпорт чатів підтримується з KakaoTalk і Line, попередників Telegram “, – заявив Дуров.

За його словами, ніхто ніколи не робив нічого подібного (перенесення повідомлень в інші месенджери – прим. “GSMinfo”), тому команді месенджера довелося застосувати “серйозну магію”. Проте в Telegram задоволені отриманим результатом. “Переміщення повідомлень в Telegram дозволить людям економити місце і не турбуватися про інші резервні копії або зміни пристроїв”, – пише Дуров.

Засновник Telegram вважає, що в подальшому ця функція може бути вдосконалена. “Зараз ми імпортуємо повідомлення в кінець цільового чату Telegram, але вихідні тимчасові мітки зберігаються. Таким чином, весь імпортований чат вбудовується єдиним блоком внизу. Зараз ми працюємо над тим, щоб повідомлення шикувалися за єдиною часовою шкалою разом з чатом в Telegram, поки це можливо тільки з чатом, де менше 100 повідомлень “, – пояснює Дуров.

Також в Telegram планують поділитися своїм інструментом і з іншими розробниками, які хочуть реалізувати функцію імпорту повідомлень з WhatsApp. Дуров впевнений, що люди повинні мати можливість повністю контролювати свої дані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

FaceID та сканер відбитків пальців марні, якщо ви не зробите цього

В минуле

Українцям розповіли про необхідність покупки ще однієї SIM-карти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle