Статті

ТОП-5 фраз, які є гарантією того, що вам телефонує шахрай

Шахраї, які телефонують від імені банку, постійно придумують нові схеми, а головне – вміють лякати і переконувати. Вони намагаються говорити так, щоб людина не встигла задуматися і в стані стресу зробила все, що від неї вимагають.


Будь ласка, не піддавайтеся на виверти фальшивих «співробітників служби безпеки банку»! Щоб вам було простіше розпізнати шахрайський дзвінок, ми зібрали п’ять найпоширеніших фраз, які зловмисники говорять по телефону своїм жертвам.

1. «З вашої карти пройшов переказ в іншому місті». – Шахраї намагаються залякати незрозумілим переказом, кажуть, що його відхилили, але потрібно перевірити ваші дані. Вони спробують виманити номер вашої картки і коди з СМС. Пам’ятайте, що співробітники банку ніколи не вимагатимуть у вас коди і паролі!

2. «На вас оформили кредит. Ви його підтверджуєте або скасовуємо заявку? » – Шахраї можуть випитати особисті дані і спробують взяти кредит на ваше ім’я по-справжньому, щоб потім перевести ці гроші собі.

3. «У вас намагаються зняти гроші, давайте переведемо їх на безпечний рахунок». – Так шахраї умовляють людей відправити свої гроші прямо на їх карту.

4. «Встановіть нашу програму для безпеки». – Це буде програма для віддаленого управління смартфоном, планшетом або комп’ютером. Вона може позбавити вас грошей! Співробітники банку ніколи не пропонують встановлювати подібні програми.

5. «Допоможіть спіймати недобросовісного співробітника банку, зробіть переках на спецрахунок для перевірки». – ніякий банк не вимагає клієнтів про подібні речі, це шахраї намагаються зробити так, щоб ви самі віддали їм гроші, та ще й не розповіли про це банку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чи можна підхопити вірус, завантажуючи додатки з Google Play і App Store?

В минуле

Чому при розмові по мобільному ви іноді чуєте себе двічі

В майбутнє

Також буде цікаво