Статті

Як уберегти свою дитину від деструктивного впливу TikTok

TikTok

TikTok безсумнівно найпопулярніша соціальна мережа серед молоді. Але як так вийшло, що китайцям вдалося захопити такий ласий шматок пирога? … Мабуть вони хороші психологи.


Сучасна молодь читати не любить, Китайці це зрозуміли і зробили спеціально сервіс коротких відео. І він «зайшов». Спочатку потрібно було в такт музиці кривити обличчя, підспівувати і робити якісь рухи, танцювати. Ну а потім TikTok став просто деструктивною соц. мережею.

Діти дивляться як роблять інші і намагаються повторити. Притому часом небезпечні для життя дії. До слова, в TikTok дуже слабка модерація і складно домогтися будь-яких дій з боку адміністрації. На хайпі заробляють мільйони доларів.

TikTok

За допомогою TikTok молодь отримує славу і гроші. І кожна дитина, яка знайома з цією соціальною мережею, намагається щось придумати, щоб вирватися в так звані тренди. І це погано.

Це ще більше розколює наше різношерсте суспільство. Адже дитина взагалі всю інформацію вбирає як губка, притому пріоритетним авторитетом для них часто є не батьки, а однолітки. Здавалося б, що в цьому нічого немає поганого, але цілком логічно, що подібне веде ні до чого іншого як до деградації. Притому як і тих, хто створює ці відео, так і тих, хто їх дивиться. В основі своїй вони не несуть якоїсь цінності, крім як розважальної.

Як уберегти свою дитину?

Якихось універсальних ліків немає. Чому універсальних? Тому що, якщо не буде TikTok, буде щось інше. Обов’язково буде. Ми вже зараз знаходимося на шляху еволюції назад. В даному випадку тут потрібно тільки підвищувати свій авторитет перед дитиною, тільки робити це ненав’язливо.

Частіше розповідайте про своє дитинство, що у вас не було ні грошей, ні TikTok, ні телефонів. І що ви виросли і стали людьми, і все це вам було не потрібно. Важливо дати дитині зрозуміти кордон між розвагою і будь-якою усвідомленою діяльністю. Варто пояснити, що TikTok не більше ніж розвага, пройде час і він кане в минула як і багато інших розваг.

Також слід дати зрозуміти, що всі ці тік токи це явище тимчасове і не несе ніякої цінності і вкладу в людську особистість.

Висновок: звичайно в TikTok можна знайти цікавий контент, але найбільше там саме того, що веде до деструктивних наслідків особистості і не несе ніякої значущої цінності.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Список додатків, які нишком викрадають пам’ять вашого смартфона

В минуле

Стало відомо, де в Україні найшвидший мобільний інтернет

В майбутнє

Також буде цікаво