Новини

Xiaomi Mi Band 5 – бюджетний браслет з ЕКГ та штучним інтелектом

За один тільки 2018 рік купувати фітнес-браслети в Україні стали частіше більш ніж на 250%, тобто їх популярність в очах всіх покупців зросла в більш ніж два з половиною рази, і це ще не межа, тому що за підсумками нинішнього року спортивні браслети можуть почати продаватись ще активніше. Відбувається все це через китайські компанії, які роблять такі наручні гаджети максимально доступними для широкого кола бажаючих, а вже в наступному 2020 року на полиці магазинів надійде така новинка, як Xiaomi Mi Band 5. Вона обіцяє стати кращим в світі бюджетним спортивним браслетом, і у цього звичайно ж є відразу кілька причин, які поставлять все на свої місця.

Справа в тому, що створення даного трекера планувалося почати восени нинішнього року, але через приголомшуючий успіх його попередника, який днями став доступний для покупки в Україні та інших країнах світу, компанія-виробник вирішила змінити свої плани. У підсумку, вже зараз її інженери і програмісти створюють таку новинку, як Xiaomi Mi Band 5. Відомо, що цей наручний гаджет зможе порадувати всіх покупців 1,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм кольорового типу, а його розширення, швидше за все, складе 400 на 200 пікселів. За рахунок підтримки сенсорного управління використовувати браслет стане можливим як самостійний незалежний гаджет, так і в якості доповнення для смартфона.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Band 5″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Xiaomi-Mi-Band-5.jpg[/image]

Побудований трекер виявиться на базі технології Bluetooth 5.1 , яка містить в собі відразу кілька переваг перед більш старим стандартом. Однією з головних особливостей Xiaomi Mi Band 5 виявиться можливість робити ЕКГ, тобто проводити діагностику роботи серця. За рахунок цього його власники зможуть стежити за станом свого здоров’я на постійній основі, заздалегідь виявляючи будь-які неполадки в роботі організму. Крім того, за рахунок спеціальних датчиків браслет нового покоління зможе визначати рівень води в організмі і, крім того, рівень стресу. На основі цих двох показників трекер зможе давати цінні поради.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Band 5″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Xiaomi-Mi-Band-5-6-2.jpg[/image]

Програмне забезпечення в новинці також оновиться, ставши набагато більш функціональним в усіх відношеннях. За рахунок цього користувачі отримають можливість отримувати персональні рекомендації, складені штучним інтелектом (ШІ) на основі фізичної активності, часу сну, рівня стресу та інших показників. Це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів. Очікується, що презентація Xiaomi Mi Band 5 відбудеться в середині 2020 року, а якщо бути більш точним, то в травні-червні. Наручний гаджет повинен обійтися покупцям в 169 юанів, а в Україні ми можемо розраховувати на ціню в районі 1300 гривень на момент старту продаж.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button