Softnews

Свіже оновлення Cyberpunk 2077 зламало гру ще більше

Cyberpunk 2077

Днями CD PROJEKT RED випустила перше повноцінне оновлення Cyberpunk 2077, покликане виправити помилки проекту. Але замість того, щоб полагодити несправність, воно зламало гру ще більше.


Так, в певний момент проходження, гравці зіткнуться з необхідністю поговорити з Такемурою під час місії Down on the Street ( «Вниз по вулиці»). Персонаж повинен зателефонувати головному герою і обговорити певні сюжетні моменти. І якщо дзвінок і справді відбувається, то потім Такемура просто-напросто мовчить, що не дозволяє активуватися подальшому ігровому скрипту, роблячи Cyberpunk 2077 непрохідною, повідомляє Kotaku.

Відзначимо, що рішення у проблеми є. Для того, щоб продовжити подорож по Найт Сіті, необхідно перед дзвінком Такемурі зателефонувати Джуді, після чого повісити трубку в момент вхідного дзвінка від Такемури. Далі треба пройти будь-сайд квест і почекати 24 внутрішньоігрових години. І тільки після цього необхідна телефонна розмова відбудеться так, як це необхідно для подальшого проходження гри.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клиенты Укрпочты начали получать сообщение о необходимости оплатить 68 гривен

В минуле

Названо старі бюджетні смартфони які дадуть фору сучасним новинкам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle