Hardnews

Експерт пояснив, чому не можна продавати ноутбук

Ноутбук Huawei

Купивши новий лептоп, люди замислюються про те, куди ж прилаштувати старий. Добре, якщо його можна віддати родичу, знайомому або продати тій людині, якій ви довіряєте. В іншому випадку доступ до даних може отримати зловмисники – не допоможе навіть повне перевстановлення системи та видалення особистих даних з комп’ютера.


“Володіючи необхідними знаннями, зловмисник може спробувати їх (дані – прим.ред.) Відновити, – каже Володимир Мартишин, експерт Лабораторії практичного аналізу захищеності компанії” Інфосистеми Джет “. – Наприклад, відомі випадки, коли кіберзлочинці відновлювали видалені дані з куплених дисків, флешок і намагалися на цьому заробити “.

На думку фахівця, перед продажем ноутбука ви повинні провести повне очищення диска за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. “Також перед очищенням диска не можна забувати про збереження всіх важливих даних. Для цього можна використовувати зовнішній жорсткий диск або хмарні сервіси. Доброю практикою перед продажем комп’ютера вважається міняти в ньому жорсткий диск на новий – так всі дані залишаться тільки у вас”, – робить висновок Мартишин .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Тачскрины для телефонов любых моделей и брендов

В минуле

Розсекречені перші бюджетні смартфони Samsung в 2021 році

В майбутнє

Також буде цікаво