Статті

Додатки для стеження за чужим смартфоном, за які вам нічого не буде

Легальне стеження можливе, якщо людина сама дозволила доступ до її особистих даних. Зокрема, якщо вона дозволила додаткам зчитувати інформацію про своє місцезнаходження – GPS-трекінг смартфону буде законним. Правда, спеціальне ПЗ на цей смартфон ще треба буде встановити.


Розробники подають такі програми під видом додатків для батьківського контролю, в них доступ до особистої інформації буде розумно обмежений. Були випадки, коли подібний софт видаляли з офіційних магазинів додатків за те, що він дозволяв собі занадто багато, наприклад, віддалено читати зміст повідомлень.

Стежити за людиною за допомогою смартфона можна і без установки спеціального ПО. Наприклад, якщо ви і ваш «об’єкт» використовуєте Google Maps, то зручно використовувати функцію «Показувати, де я» – треба просто її активувати. Також для iOS є базова функція «Знайти iPhone», за допомогою якої можна бачити розташування дітей і інших членів родини, якщо активувати сімейний доступ і внести в систему iPhone всіх членів сім’ї. У Android є схожа програма Find My Device.

Легальне стеження – це відстеження місця розташування користувача  тільки в тому випадку, якщо він дав на це дозвіл

Стеження за допомогою операторів

Оператори зв’язку теж пропонують послуги з відстеження, які активуються зі смартфона того, за ким ви зібралися стежити. Дані будуть приходити на ваш телефон у вигляді SMS або в мобільний додаток.

У «Vodafone» це послуга «Знай де», у «Київстар» – «Маячок» (обидві послуги платні), а от у Lifecell такої послуги немає.

Що стосується відстежування місцеположення смартфона, то воно ведеться через супутники за допомогою технологій геолокації, а також з використанням методу LBS (Location Based Service), коли мобільний телефон виявляється за сигналами базових станцій. У другому випадку велика ймовірність серйозних похибок, навіть в кілька кілометрів – точність безпосередньо залежить від кількості станцій навколо людини.

Легальні додатки для стеження

Додатки для стеження за телефоном стануть в нагоді не тільки батькам, які хочуть знати, чи не прогулює їхня дитина школу, але і для допомоги людям похилого віку або постійного зв’язку з рідними.

TrackView

TrackView

У TrackView є можливість подивитися відео з іншого смартфона в режимі реального часу

Ця програма з широким набором можливостей для стеження: крім контролю місця розташування вона дозволяє прослухати звук і подивитися на зображення з камер на іншому пристрої в режимі реального часу. При цьому також є можливість записати відео, причому перемикаючи картинку з основної і фронтальної камер. Це буде корисно в  тому випадку, якщо вас турбує, наприклад, що абонент давно не виходив на зв’язок.

KidControl

KidControl

Додатком KidControl можна користуватися зі смартфона і ПК, також він встановлюється на деякі GPS-годинники

За допомогою цієї утиліти можна контролювати місцезнаходження іншого користувача. Передбачається, що це дитина – в додатку реалізована можливість створити дозволені зони, при порушенні яких ви отримаєте повідомлення на свій смартфон. Також пропонується переглянути історію пересувань і отримувати повідомлення про розряджену батарею телефону.

У додатку є кнопка SOS, при натисканні якої вам відразу надійде сигнал тривоги. Якщо звук у телефоні дитини вимкнений, а вам треба терміново з нею зв’язатися, то додаток пошле на його апарат гучний сигнал.

У платній версії KidControl записує пересування, навіть якщо абонент не в мережі. Він дозволяє прослуховувати звук навколо гаджета і, звичайно, не мучить користувачів рекламою.

Life360

Life360

Life360 – кросплатформена соцмережа для близьких людей

Life360 позиціонується як повноцінна сімейна соціальна мережа, в якій відстеження місця розташування – базова функція. Програма попереджає, коли хтось із членів сім’ї підходить до будинку, підтримує функцію тривожної кнопки і сімейний груповий чат. Створення локацій і інформування про рівень заряду батареї на потрібному девайсе теж є, як і в багатьох аналогічних додатках.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia випустить смартфон вартістю нижче 3 тисяч гривень

В минуле

Експерт розповів як знайти приховану камеру за допомогою смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle