Статті

ТОП додатків, які допоможуть ефективно скинути вагу

схуднення

Експерти поділилися власним списком мобільних додатків, які дозволяють розрахувати ефективну дієту, що сприяє схудненню. Деякі програми зі списку платні, інші – безкоштовні, але всі вони допоможуть у цій нелегкій для будь-якої людини справі.


Зазначені програми працюють за одним принципом – вони розраховують меню, яке буде містити таку кількість калорій, яка підтримає організм, але буде сприяти скиданню ваги. Додатки встановлюються на мобільний телефон, вони вимагають заповнення анкети з зазначенням ваги, зросту, захворювань та інших факторів, які потрібно враховувати при розробці схеми. У підсумку можна дотримуватися інтервального голодування, яке призначить програма відповідно порадам вчених.

Найпопулярнішим додатком такого типу є Simple – комплексний набір функцій, який не тільки допомагає стежити за вагою, але також дозволяє контролювати споживання цукру, хронічні захворювання і лікувати харчові розлади. Програма використовує штучний інтелект для прорахунку меню для конкретних потреб кожного користувача. Другим продуктом є Zero – FastingTracker, спеціальний софт, які поєднує в собі безкоштовні та платні функції. Безкоштовний функціонал включає в себе розрахунок калорій, таймери, що оповіщають про необхідність прийому їжі, розділ допомоги від лікарів і статистику прогресу. Повний доступ відкриває вам супровід лікарів, консультації від дієтологів і персональний план голодування. Якщо вам не потрібні такі серйозні програми, розгляньте 5W VerlagGmbH – додаток, який дозволяє розробляти корисне, але смачне меню, що дозволяє скидати вагу без винятку з раціону деяких продуктів, що приносять задоволення. Тут також присутнє індивідуальне налаштування під потреби користувача, а також фіксація результатів з відстеженням процесу схуднення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чи варто встановлювати антивірус на Android?

В минуле

Додаток monobank навчили відправляти більше платежів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle