Hardnews

Названо кращі розумні годинники за співвідношенням ціни та якості

Apple Watch

Смарт годинники останнім часом стали дуже популярні серед користувачів. Все більше число людей відмовляється від класичних годинників на їхню користь. У чому ж причина такої тенденції? Відповідь знайдете в нашій статті, а попутно ми вам покажемо трійку кращих моделей, доступних на ринку в даний момент.


Головна причина популярності

Безумовно основна фішка розумних годинників – їх функціонал. Годинники вміють показувати стан організму, користувач може налаштовувати екран, підлаштовуючи його під свій смак і настрій, а також створювати єдине робоче середовище зі смартфоном, перемикаючи пісні в плеєрі, отримуючи повідомлення з додатків і все в такому дусі.

Важливим аргументом на користь популярності розумних годинників є і їх відносно невисока ціна. Якщо деякі класичні моделі коштують по кілька мільйонів гривень, то топові розумні годинники можна придбати значно дешевше.

№3 – Honor Magic Watch 2

Honor Magic Watch 2

При доступній вартості гаджет має в своєму арсеналі всі, що потрібно користувачеві: AMOLED дисплей, на який виводяться повідомлення, відмінно читається при прямому попаданні сонячних променів, 4 ГБ вбудованої пам’яті дозволяють відтворювати музику прямо з годинника, а стильний зовнішній вигляд зробить модель відмінним варіантом для тих , кому екстер’єр не менш важливий, ніж функціонал.

№2 – Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3

Однозначно кращий розумний годинник для користувачів Android -смартфонів. Тут є весь сучасний функціонал по типу AMOLED панелі, корпусу із захистом IP68, безлічі спортивних режимів і поворотного безеля, що полегшує навігацію. Останній момент – ключова особливість годинника Samsung. До того ж, він просто круто виглядає.

№1 – Apple Watch SE

Apple Watch SE

Однозначно кращий годинник від Apple по співвідношенню ціни і якості. Він вміє робити майже все те ж саме, що і топовий Apple 6, але при цьому коштує значно дешевше. Єдина функція, якої дійсно не вистачає в Apple Watch SE – режиму Always On Display. Відсутність ЕКГ і можливості вимірювати рівень кисню в крові, на думку агатьох, не так критично.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi в чорному списку: чи варто переживати українським власникам смартфонів?

В минуле

Скандал в «Новій пошті»: людина отримала пошкоджений товар

В майбутнє

Також буде цікаво