Статті

Новорічне прибирання: безкоштовні програми для очищення мотлоху на смартфоні

Android оперативна пам'ять

ОС Android влаштована таким чином, що при постійному використанні вона захаращується тимчасовими файлами, які швидко з’їдають вільний простір в пам’яті смартфона і призводять до уповільнення його роботи. Щоб швидко видалити їх є спеціальні додатки, про які ми вам сьогодні й розповімо.


№4 – Go Speed

Go Speed

Простий додаток з мінімальним функціоналом. Він швидко працює з кешем , а також додатками, відображаючи їх вагу і енергоспоживання в режимі реального часу. У разі необхідності можна зробити резервну копію файлу для відновлення. З додаткових інструментів є режим прискорення ігор, безшумні повідомлення і ігнор-лист для файлів, які не потрібно сканувати.

№3 – Systweak Android Cleaner

Systweak Android Cleaner

Даний софт добре справляється зі своїм завданням. Всього одним натисканням ви можете швидко видалити продубльовані файли, а також інше сміття, яким ви не користуєтеся. Користувачі повідомляють, що програма йде навіть на старих пристроях і має приємний і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. В її арсеналі також є інструменти для економії батареї і файловий менеджер. До того ж, софт постійно повідомляє вам про можливості видалення невикористовуваних програм і файлів.

№2 – Clean Master

Clean Master

Ще один популярний додатки для очищення мотлоху на телефоні. З його допомогою можна видалити кеш додатків і всі інші файли, які не потрібні для коректної роботи програм і операційної системи. Є вбудований інструмент Phone Boost , за допомогою якого можна оптимізувати роботу оперативної пам’яті. Clean Master – одна з найпопулярніших програм свого роду.

№1 – CCleaner

CCleaner

CCleaner – мобільний аналог популярного додатка з видалення мотлоху для комп’ютера. Це продуманий інструмент, який охоплює куди більше областей смартфона ніж інші подібні програми. Програма здатна очистити папку завантаження, кеш додатків, історію браузера, буфер обміну та інші додатки. З її допомогою можна навіть управляти журналами викликів і повідомлень, видаляючи дзвінки і СМС, прив’язані до певного контакту або ж всі відразу. Все це супроводжується лаконічним інтерфейсом, в якому легко розібратися і мінімальним навантаженням на залізо. Так що, користуватися CCleaner можна навіть на старих пристроях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Знайдено винного в “недоробленості” Cyberpunk 2077

В минуле

ТОП-3 смартфонів з оперативною пам’яттю на 8 Гб

В майбутнє

Також буде цікаво