Статті

Топ-5 додатків по скиданню ваги після канікул

схуднення

Новорічні канікули наближаються до завершення, а це значить, що пора приводити себе в порядок – а саме зайнятися підтримкою фізичної форми. Які програми для цього вибрати, читайте в нашому огляді.


Lifesum

Додаток не тільки безжально підраховує то, скільки ви їсте, але і допомагає вибрати відповідні продукти, а також розповідає, який розмір порції потрібно взяти. Додатково враховується обсяг випитої води.

FatSecret

Ця програма враховує калорійність, кількість спожитих вуглеводів, білків і жирів. З її допомогою можна порахувати кількість цукру, натрію і холестерину за день або тиждень.

Nike Training Club

Містить більше 150 тренувань – можна вибрати програму для всього тіла або ж конкретної групи м’язів. А техніку показують інструктори.

GymApp

У цій програмі є мінімум 140 готових тренувань і можна додати власне – з описом техніки і фотографій. Хороший додаток для обміну тренуваннями між людьми.

RunKeeper

Відмінний додаток для любителів бігу – враховує всі основні параметри – час, швидкість, кілометраж і так далі. При цьому пройдений маршрут відображається на карті, а ще додаток може синхронізуватися з більшістю фітнес-браслетів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Почалася безкоштовна роздача 3 ігор для Android-смартфонів

В минуле

Топ 5 смартфонів які виглядають дорого але коштують небагато

В майбутнє

Також буде цікаво