Статті

Як знизити витрату заряду смартфона практично в два рази?

Часу автономної роботи мобільних гаджетів практично завжди не вистачає. Були часи, коли телефон з останнім поділом індикатора заряду міг працювати не просто кілька годин, але і не вимкнутися на наступний день. На жаль, це вже в минулому.


Сучасні смартфони не можуть похвалитися такою автономністю. Зараз користувачі змушені заряджати свої гаджети кожен день, а то й частіше.

Ви потрапляли в ситуації, коли крім смартфона немає ніяких розваг? Наприклад, в довгій черзі або в поїздці. Ми розповімо, як не опинитися один на один з нудьгою і до того ж поберегти акумулятор.

Скористайтеся цими порадами:

  1. В першу чергу вимкніть фонові процеси, які сильно впливають на час автономної роботи пристрою.
  2. Не забудьте знизити до прийнятного мінімуму яскравість підсвічування екрану. До речі, саме дисплей споживає найбільше заряду.
  3. Вимкніть зайве, непотрібне в даний момент «залізо»: Bleutooth, GPS, Wi-Fi.
  4. Якщо час роботи гаджету має важливіше значення його доступу в Інтернет, вимкніть передачу даних. Телефон працюватиме довше, але від глобальної мережі ви будете відключені.
  5. Розраховуйте сили. Наприклад, якщо знаєте, що вам доведеться тривалий час провести зі смартфоном без можливості його зарядити, завантажте в пам’ять книгу або пару журналів. Читалка витрачає заряд значно економніше, ніж навіть «легкі» ігри.

Щоб не опинитися в відповідальний момент з вимкненим телефоном, носіть з собою заряджений Power Bank. Це невеликий і зовсім недорогий пристрій вбереже вас від безлічі проблем і зайвих переживань.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У мережі з’явилися якісні зображення неанонсоване смартфона Nokia

В минуле

Як дізнатися, що ваш номер телефону доданий в «чорний список»

В майбутнє

Також буде цікаво