Softnews

На свята в українців масового “крадуть” акаунти месенджерів

Фахівці з кібербезпеки повідомляють, що користувачі мессенджера Telegram масово піддаються фішинг-атакам. За допомогою цієї хитрощі хакери крадуть акаунти, а потім використовують їх в своїх цілях.


Дану інформацію надали співробітники компанії «Лабораторія цифрової безпеки». Вони з’ясували, що шахраї і злочинці активізувалися в святкові і вихідні дні, розсилаючи користувачам Telegram короткі фішинг-посилання. Виглядати вони можуть по різному, як варіант – посилання на сайт в форматі «bit.ly». Найчастіше такий «подаруночок» приходить від користувачів у вашому списку контактів – друзів або партнерів по роботі. Переходячи за цим посиланням, користувач може позбутися доступу до свого облікового запису, а часом і грошей на фінансових картках.

Якщо ви раптом перейшли по такому фішинг-посиланню, то є два варіанти розвитку подій. У першому у вас відкриється сайт, на якому запросять ваш номер телефону. Коли ви його введете, то прийде смс-повідомлення з проханням підтвердити аккаунт. Якщо ви введете на сайті вказаний код, то ваш аккаунт в Telegram перейде під контроль шахраїв. Другий варіант більш «жорсткий» – ніяких СМС не буде, ваш профіль просто буде переписаний під управління злочинців. Після цього всім контактам в вашому списку також надійде фішингове посилання.

Якщо ви вже перейшли на вказаний сайт, потрібно швидко відключити доступ шахраям – змініть пароль другого рівня в налаштуваннях. Також слід зупинити всі активні сесії – для цього потрібно перейти в настройки, вибрати пункт «Пристрої», потім переглянути відкриті сесії і припинити їх роботу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» знімає з клієнтів 200 гривень за користування карткою

В минуле

Дублікати карт клієнтів Привату та Монобанку вільно продаються в інтернеті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle