Softnews

Вийшов веб-браузер, який показує видалені інтернет-сторінки

Обговорення

Веб-браузер Brave тепер може автоматично визначити коли веб-сторінка недоступна, і запропонує шукати резервну копію на Wayback Machine, повідомляє Інтернет-архів. Хоча код помилки 404 є найбільш відомим, в повідомленні зазначається, що функція також працює для помилок 408, 410, 451, 500, 502, 503, 504, 509, 520, 521, 523, 524, 525 та 526.


Якщо ви відвідаєте сторінку яка була видалена за допомогою Brave, браузер згенерує сповіщення про те, що “На жаль, ця сторінка відсутня. Ви хочете перевірити, чи збережена її версія на Wayback Machine? ” Натиснувши на підказку, ви перейдете до заархівованої версії сторінки, де потім зможете прокручувати різні знімки сторінки. Це полегшує пошук інформації, яка зникла з Інтернету, незалежно від того, чи вона була навмисно видалена чи зникла випадково.

Хоча немає гарантії, що відсутня сторінка була заархівована, Інтернет архів зазначає, що Wayback Machine за 23-річну історію архівував понад 900 мільярдів URL-адрес і понад 400 мільярдів веб-сторінок.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Китайський смартфон розблокували відрізаним пальцем (відео)

В минуле

Samsung Galaxy A11 – майбутній бестселлер перше показали на фото

В майбутнє

Також буде цікаво