Hardnews

Анбоксінг Samsung Galaxy Note21 Ultra відбувся за півроку до анонсу

Samsung Galaxy Note21 Ultra

Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note21 Ultra повинен вийти лише ближче до осені 2021 року, але на відомому ресурсі LetsGoDigital вже з’явилася його розпакування. Звичайно, про офіційні зображеннях і відео мова поки не йде. Все було створено штучно для наочності. Візуалізацію створив італійський дизайнер на ім’я Джузеппе Спінеллі (Giuseppe Spinelli), який відомий під ніком Snoreyn.


Згідно з інформацією джерела, Samsung Galaxy Note21 Ultra отримає 6.9-дюймовий AMOLED екран з роздільною здатністю QHD + і частотою оновлення 120 Гц. Частоту можна буде налаштувати, але навіть з максимальною частотою в 120 Гц можна поєднувати і максимальне розширення, на відміну від минулорічної серії. Яскравість збільшиться до 1600 кн / м2, а замість плоских країв будуть загнуті.

Samsung Galaxy Note21 Ultra Samsung Galaxy Note21 Ultra

Смартфон, можливо, отримає 40-мегапіксельну фронтальну камеру, яку можна буде переключити на 10-мегапіксельний режим, якщо зйомка проходить в складних умовах. Основна камера поки не розкривається. В якості апаратної платформи буде використаний Snapdragon 888 для США і Exynos 2100 для Європи.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iPhone 12 Pro Max: огромный монстр или удобный флагман?

В минуле

В Україні злетіли ціни на телебачення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle