Hardnews

Три мінуса Wi-Fi-роутера: якість, небезпека і випромінювання

Експерти назвали три показника Wi-Fi-роутера, які роблять даний пристрій ненадійним і небезпечним для користувача. Цей прилад не тільки може скомпрометувати свого власника, але також і завдати шкоди його здоров’ю.


Варто зауважити, що безліч користувачів по всьому світу останнім часом відмовляються від використання Wi-Fi-роутера з різних причин. Деякі відчувають його негативний вплив на організм, а іншим і зовсім прописують лікарі не запускати даний пристрій поруч з собою. Об’єктивно, можна виділити три основні причини задуматися про відмову використовувати цей девайс.

По-перше, це випромінювання. Доведено, що роутер є потужним джерелом електромагнітного випромінювання, яке навряд чи можна назвати безпечним. Високі частоти, які виходять від пристрою, негативно впливають на здоров’я, сприяють зростанню ракових клітин, викликають головний біль. По-друге, роутери можна доволі легко «хакнути». Хакери обходять захист пристрою і роблять кіберзлочини з його адреси, а самому користувачеві, який і є справжнім власником IP, доводиться потім доводити, що обладнання зламали і закон порушував не він. По-третє, Wi-Fi підключення вкрай нестабільно, через що пакети сигналу часто губляться і не доходять до адресата, що може сильно впливати на деякі дії в мережі, наприклад, онлайн-ігри.

Виходячи з цих проблем, можна зробити висновок – Wi-Fi-роутер слід міняти на більш надійний і безпечний варіант. Наприклад, використовувати технологію Li-Fi або застосовувати мобільний інтернет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що можна підключити до роз’єму для навушників в телефоні?

В минуле

Спеціалісти назвали метод поліпшення якості зйомки камерою смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво