5 головних причин, через які швидко розряджається телефон

Треба прочитати

Повністю заряджений смартфон в середньому може активно використовуватися протягом 6-10 годин. Якщо пристрій розряджається набагато раніше, потрібно знайти проблему.


Розповідаємо про 5 факторів, через які швидко розряджається телефон.

Старий або зіпсований акумулятор

Чим довше використовується телефон, тим швидше з часом почне сідати батарея. Через 3-4 роки термін придатності акумулятора підійде до кінця, і телефон почне зазнавати труднощів у роботі: швидко розряджатися, не заряджатися в повному обсязі, неправильно показувати рівень заряду, вимикатися через це в невідповідний момент.

Коли батарея починає вести себе подібним чином, необхідно провести діагностику пристрою в сервісному центрі. Якщо побоювання підтвердяться, акумулятор доведеться замінити на новий.

Акумулятор може прийти в непридатність набагато раніше (через 1-2 роки) з-за наступних причин:

  • Телефон часто падав.
  • Всередину пристрою потрапила вода.
  • Смартфон часто використовувався на морозі.

Енергоємні додатки

Найчастіше смартфон сідає швидше за очевидної причини – використовувані додатки витрачають велику кількість заряду. До енергоємних додатків відносяться ігри, відеохостинги (YouTube, Netflix і т.д.), плеєри (на сайтах, в додатках і вбудовані), а також деякі соціальні мережі (Facebook, Instagram і т.д.).

Щоб перевірити, скільки заряду батареї витрачає та чи інша програма, необхідно зайти в налаштування батареї телефону і знайти розділ з інформацією про витрату заряду батареї. Тут можна дізнатися, скільки часу смартфон працює з моменту останньої зарядки, і скільки ще зможе пропрацювати (в середньому).

Велика кількість повідомлень

Якщо смартфон протягом дня отримує всілякі повідомлення, він розрядиться набагато швидше. Ситуація ускладнюється, якщо повідомлення супроводжуються вібрацією і звуковим сповіщенням, які також витрачають енергію.

Щоб заощадити заряд, необхідно відключити в налаштуваннях непотрібні повідомлення, які без потреби завантажують роботу пристрою.

Фонові додатки

Багато додатків хоч і не використовуються безпосередньо, але продовжують працювати у фоновому режимі: оновлюють дані, відстежують розташування, отримують повідомлення. Всі ці дії змушують батарею телефону сідати в рази швидше.

Щоб дізнатися, які програми працюють у фоновому режимі і витрачають заряд батареї, необхідно знайти відповідний розділ в настройках телефону. Зазвичай він знаходиться в додатковий налаштуваннях або в налаштуваннях додатків, але більш докладні інструкції залежать від моделі телефону.

Важливо! Вимикати варто тільки ті додатки, які використовуються нечасто. Якщо доступ до додатку потрібен постійно (наприклад, до месенджера), виключати його з фонових процесів не можна.

 

Постійно включений мобільний інтернет

Якщо не відключати інтернет (особливо 4G), телефон буде розряджатися значно швидше.

Смартфон регулярно “звертається” до мессенджерів, поштових клієнтів і іншим додатків, яким для роботи потрібен інтернет. Щоб цьому запобігти, потрібно по можливості відключати мобільний інтернет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей