Статті

Як відсканувати QR-код телефоном?

QR-код являє собою вдосконалену версію традиційного штрихового коду, що несе певну інформацію. Візуально він нагадує скупчення невеликих квадратів, які здатні містити текстове повідомлення або посилання. Сьогодні такі коди розташовуються в громадських місцях, наклеюються на різноманітні товари або зустрічаються в інтернеті.


Головна перевага технології – економія часу. Тепер не потрібно набирати довгі посилання в рядку браузера – досить взяти мобільний телефон, запустити відповідну програму і навести об’єктив камери на зашифроване зображення. Програма за частки секунди розшифрує код, відобразить текст або запропонує перейти на певний сайт. Є кілька способів зчитування QR-коду мобільним телефоном.

qr

Стандартні засоби

У більшості смартфонів відповідні програми є за замовчуванням. Іноді вони вбудовується безпосередньо в браузер або камеру, іноді знаходиться в меню як окремий додаток. Досить запустити програму, дочекатися включення камери і навести об’єктив на код. Зазвичай розпізнавання інформації займає менше секунди.

Користувачеві буде запропоновано відкрити певний сайт або прочитати текст. Рекомендується дотримуватися обережності, розпізнаючи коди з неперевірених джерел. Посилання здатне вести на фішинговий сайт, вірусний додаток або інші дані, здатні завдати шкоди телефону.

Додаток для сканування QR-коду

Є величезна кількість мобільних додатків, призначених для зчитування QR-кодів. Відкрийте магазин Google Play і просто введіть в пошуку QR . Наприклад, хорошим варіантом є утиліта під назвою QR Code & Сканер штрих-кодів від розробника Green Apple Studio, здатна обробити будь-який різновид коду.

Після запуску відразу з’являється вікно видошукача. Наведіть камеру на зображення і трохи почекайте, поки програма декодує дані. Зручно, що всі розшифровані коди можна буде в будь-який момент подивитися в розділі «Історія».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фахівці назвали кращий Android-смартфон за свої гроші

В минуле

Розкрито майбутнє смартфонів в 2021 році

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle