Hardnews

Українцям розповіли, як захистити смартфон від нагрівання під час зарядки

зарядка смартфону

Багато українських користувачів переживають про нагрівання смартфона під час зарядки. Хвилювання небезпідставні. Перегрів дійсно може завдати шкоди вашому апарату. Зокрема, батареї. Саме тому сьогодні ми розповімо про те, як захистити пристрій від негативного впливу.


Витягніть гаджет з чохла

Не всі чохли можуть призводити до того, що апарат буде грітися під час зарядки, але якщо це відбувається – цілком ймовірно, що всьому виною саме цей аксесуар.

Пояснюється це простою фізикою – теплу просто нікуди виходити, що і призводить до підвищення температури пристрою.

Не користуйтеся апаратом під час зарядки

Одна з найпоширеніших помилок. Коли ви використовуєте гаджет під час зарядки, на його акумулятор йде колосальне навантаження. Він і віддає енергію на запущені вами додатки і одночасно отримує її від адаптера. Саме тому при роботі в такому режимі батарея дико гріється.

Смартфон

Звичайно, якщо ви зробите важливий дзвінок або відкриєте месенджер, щоб відповісти на повідомлення поки телефон стоїть на зарядці, його температура навряд чи підвищиться. А ось тривале використання апарату, запуск ігор і вимогливих додатків в моменти, коли смартфон перебуває на пітстопі, категорично заборонені.

Закрийте всі фонові додатки

Ще однією причиною нагріву пристрою може бути робота додатків в тлі. Так що, перед тим як підключити смартфон до розетки, відрубайте всі програми, якими ви користувалися до цього.

Користуйтеся рідними адаптерами

У більшості випадків ті зарядні пристрої, які йдуть в комплекті зі смартфоном, краще за інших підходять для заповнення ресурсів. Тому по можливості не варто користуватися іншими адаптерами. Відсутність сумісності між стороннім блоком і апаратом може привести до неправильного розподілу ресурсів, що за підсумком позначиться на температурі смартфона.

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Тепер ви знаєте, що зробити, щоб захистити свій мобільний девайс від нагрівання при підключенні до розетки. Майте на увазі, що температура апарату під час зарядки все одно буде підвищуватися. Однак, вона не повинна доходити до критичних значень, коли гаджет неможливо взяти в руки. Саме в таких ситуаціях і варто бити тривогу, а також намагатися зрозуміти – де ви помилилися.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клієнти Ощадбанку змушені платити за дуже дорогі СМС

В минуле

Redmi K11 – найпотужніший смартфон за 10 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle