Клієнт «Нової пошти» залишився без посилки і грошей

Треба прочитати

Черговий клієнт «Нової пошти» залишився без посилки і грошей за неї. Цього разу – житель Полтавської області, чоловік на ім’я Богдан. Він поскаржився на офіційній сторінці сервісу в Фейсбуці


Що трапилося на цей раз?

Посилка Богдана була відправлена ​​не за призначенням. Співробітники «Нової пошти» ніяк не відреагували на дві його скарги. Докладаємо скріншот поста чоловіки, залишеного їм на сторінці транспортної організації.

Він стверджує, що посилка «зависла» на транзитному складі через халатне ставлення поштовиків до своїх безпосередніх обов’язків. Замовник не дочекався товару, який відправив йому чоловік, і замовив потрібні йому речі у конкурента. В результаті чоловік залишився і без грошей, і без товару.

Домогтися вирішення проблеми у керівництва «Нової пошти» полтавчанин не зміг. Все керівництво компанії, а також відділ, відповідальний за комунікацію з клієнтами, його просто ігнорують.

Відзначимо, що українці скаржаться не тільки на «Нову пошту». Наприклад, недавно надійшла інформація про те, що чоловік не зміг вивести суму в доларах з карти «Приватбанку», яка виявилася заблокованою. Чоловікові терміново знадобилася велика сума в доларах США. Ці гроші були на його віртуальній карті «Приватбанку». Він спробував перевести необхідну суму – 2400 USD – на свою фізичну карту з віртуальної. Цього зробити він не зміг: у момент проведення транзакції вся ця сума була заморожена з ініціативи банку. Виявився заблокованим також і сервіс Privat24. Свою скаргу він розмістив в інтернеті. З неї помітно, що, по-перше, гроші були заблоковані в абсолютно невідповідний момент, а по-друге, що персональні співробітники були безсилі допомогти, незважаючи на те, що він перебував у «Голд-клубі».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей