Бізнес та акції

ПриватБанку: на мобільні рахунки клієнтів “впадуть” 50 гривень

ПриватБанк

Великий український банк «ПриватБанк» об’єднується з компанією Visa для організації унікальної акції, спрямованої на підтримку працівників кафе і ресторанів, які терплять збитки в зв’язку з карантином. Всі клієнти громадського харчування, що залишили чайові офіціантам, отримають по 50 гривень на свій мобільний рахунок.


Дану інформацію надали співробітники «Приватбанку», розмістивши умови на своєму офіційному сайті. Взяти участь в акції може кожен користувач банку, що володіє карткою і особистим рахунком. Для отримання призу він повинен надати чайові працівнику закладу громадського харчування в безготівковій формі, тобто відправивши гроші йому на картку. Щоб отримати 50 гривень на рахунок, він повинен порадувати мінімум трьох працівників кафе в різних закладах, надавши їм чайові на суму не менше п’ятдесяти гривень кожному.

Варто зауважити, що поповнення рахунку на символічну суму – не єдиний подарунок, який можуть отримати учасники акції. Перші 1000 чоловік, який нададуть чайові за вищевказаною програмою, автоматично стануть учасниками розіграшу цінного призу – новорічної поїздки на зимові курорти України. Варто поквапиться – акція триватиме до 21 грудня 2020 року. Розіграш головного призу відбудеться 15 січня 2021 року, прізвище переможця вкажуть на офіційному сайті банку.

Відповідно до заяв керівництва «ПриватБанку», захід має дві мети. По-перше, подібна ініціатива спрямована на підтримку працівників закладів громадського харчування, які в зв’язку з карантином перебувають у важких умовах. По-друге, банк хоче прищепити українцям почуття жалю до людей, а також нагадати про важливість «правил хорошого тону».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple випустила iOS 14.3: п’ять причин її встановити

В минуле

Один клік: в Україні з’явився новий спосіб оплати за газ

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle