Статті

Чи правда що у смартфона сильне випромінювання і на скільки воно впливає на ваше здоров’я

Смартфон на столі

Одним з найспекотніших предметів суперечок, пов’язаних зі смартфонами, є їх випромінювання і вплив на організм. Чи існує воно насправді і наскільки воно небезпечне? Відповіді на ці та інші питання ми даємо в статті.


Як працює випромінювання від смартфона

Мобільні апарати продукують сигнали, що представляють собою форму неонізуючого електромагнітного випромінювання. Через те, що телефони використовуються в близькості до голови, викликає занепокоєння той факт, що ваш мозок може поглинати частину цієї енергії.

Такий тип випромінювання не дуже небезпечний в невеликих дозах, але якщо людина багато говорить по мобільнику, то він може мати негативний вплив на організм. Наприклад, викликати рак.

Чи небезпечні випромінювання

Випромінювання, безумовно, небезпечні, але та їх кількість, яку видають сучасні смартфони, недостатня, щоб нанести хоч якоїсь шкоди організму. Для того, щоб вимірювати кількість радіочастотної енергії, випромінюваної мобільними апаратами, винайшли коефіцієнт SAR. Наприклад, у більшості сучасних гаджетів він лише трохи перевищує значення в одиницю.

Є й такі виробники як Samsung , Motorola і LG. Цьому моменту при створенні смартфонів вони приділяють більше часу. Як підсумок – значення SAR на рівні 0.5.

Все це доповнюється тим, що підтверджених досліджень, які доводять, що шкода від використання смартфона дійсно є, немає.

Як знизити випромінювання

Незважаючи на відсутність вагомих доказів, багато користувачів вважають за краще все одно залишатися в безпеці і не піддавати свій організм зайвому ризику. Якщо ви як раз входите в їх число, дотримуйтесь наступних правил при користуванні смартфоном:

  • Не тримайте смартфон впритул до вуха. Краще дотримуватися відстані в пару см; 
  • Менше розмовляйте по телефону. Коли можливо – пишіть СМС; 
  • Не використовуйте телефони з низьким рівнем сигналу. Такі гаджети використовують більше енергії і, як наслідок, генерують куди більш високий рівень випромінювань; 
  • Включайте режим “У літаку” в моменти, коли гаджет не використовується; 
  • Під час сну не тримайте телефон біля голови. 

Стільникові телефони є частиною життя, але поки не вивчено вплив, який вони чинять в довгостроковій перспективі. Переконайтеся в тому, що ви робите кроки для того, щоб захистити себе від надмірного випромінювання від стільникових телефонів. 

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Что нужно учитывать при поиске помещения в аренду

В минуле

Користувачам популярних браузерів загрожує новий вірус

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle