Київстар

«Київстар» скасовує дію однієї популярної послуги

Київстар

Представники мобільного оператора «Київстар» повідомили про те, що підтримка послуги «Звук +» припинена. Всім бажаючим прослуховувати улюблену музику без обмежень варто розглянути аналогічний пакет під назвою «Музичний клуб».


Дану інформацію компанія опублікувала на своєму офіційному сайті. Підтримка послуги зупинена сьогодні, 15 грудня 2020 року, з цього часу бажаючі не зможуть підключитися до пропозиції і активувати її. Всі клієнти, що зараз використовують цю опцію, зможуть застосовувати її до закінчення їх угоди з оператором. Відбудеться це 22 грудня, коли у всіх активних користувачів закінчиться термін дії пакета.

Однак це не означає, що «Київстар» залишить своїх клієнтів напризволяще – всі користувачі «Звук +» можуть підключити послугу «Музичний клуб», яка є аналогом «звуку», при цьому маючи розширеним функціоналом. «Музичний клуб» пропонує практично той же набір послуг. Сплативши пакет, клієнт отримає безкоштовний доступ до спеціального додатку, в якому зможе прослуховувати музичні треки безкоштовно. Трафік мобільного інтернету, який використовується смартфоном для музики, витрачатися не буде. Користувачі зможуть вибирати будь-які треки, слухати їх як онлайн, так і офлайн – обрані композиції будуть завантажені на телефон на час користування послугою.

Щоб дізнатися вартість підключення до «Музичному клубу», потрібно зайти на сайт «Київстар», або ж зв’язатися з помічником, використовуючи голосове меню або дзвінок оператору. Варто зауважити, що перші сім днів після підключення послуги оплачувати її не потрібно. По закінченню пробного періоду оплата буде списуватися відповідно до договору.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Флагманський iPhone різко подешевшав в Україні

В минуле

Розкрита небезпека сну поруч зі смартфоном

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle