Київстар

Працівники «Київстар» забрали у пенсіонера 3000 гривень за те, що вставили сім-карту в телефон

Київстар

У мережі з’явився негативний відгук одного з клієнтів компанії «Київстар», якому нав’язали платних послуг на суму в 3000 гривень, хоча він просив тільки вставити сім-карту в мобільник. Представники компанії все заперечують, стверджуючи, що попереджали користувача про вартість допомоги.


Дану інформацію розмістила дочка потерпілого, опублікувавши відгук на сторінці в соціальній мережі Facebook. За заявами дівчини, її батько-пенсіонер звернувся в сервісний центр «Київстар» з проханням вставити щойно куплену «сімку» в придбаний там же телефон. Однак працівники сервісу «розвели» старого на суму в 3000 гривень, надавши йому послуги, які взагалі були не потрібні. Зокрема, за ці гроші в його телефон було встановлено антивірусне програмне забезпечення «Доктор Веб», додаток «AWAX» і навіть перекладач англійської. Зрозуміло, весь цей софт йому був взагалі не потрібен, а працівники заробили грошей, скориставшись незнанням літньої людини. Причому пенсіонер стверджує, що зробили це «в темну», йому заявивши, що просто вставлять сім-карту.

Коментар виявили співробітники «Київстару» і спробували його спростувати. За заявою працівника сервісу, будь-кому перед тим, як надати послуги, демонструють стенд, де докладно описана вартість кожної послуги. Тобто пенсіонер мав бачити, що замовляє, і за що платить. Однак інші користувачі мережі стали на сторону клієнта – вони почали звинувачувати оператора в тому, що той просто користується слабкістю і не інформованістю людей для власної вигоди, а потім ще виправдовується.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо про нові версії Xiaomi Mi 11

В минуле

З відділень ПриватБанку зникнуть всі працівники: озвучено терміни

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle