Київстар

Київстар вводить «сімейні» знижки на популярні тарифи

Контрактні абоненти Київстар можуть отримати знижку при підключенні 2 або більше номерів на свій рахунок завдяки акції «Моя родина». В залежності від тарифу та кількості номерів, вони зможуть заощадити на мобільному зв’язку протягом року від 180 до 7200 гривень.

Перевага контрактного обслуговування в тому, що на рахунку одного абонента можна об’єднати до 5 номерів членів родини або друзів. Поповнювати ці номери та керувати послугами також можна з одного рахунку. А Київстар буде надавати знижку на вартість тарифу в залежності від кількості підключених номерів:

  • при підключенні 2 номерів – 5% від вартості кожного тарифу.
  • при підключенні 3 та більше номерів – 10%.

Наприклад, якщо на одному рахунку буде 3 номери, то вартість тарифу «Smart» буде на 15 гривень меншою, лише 135 грн на місяць. Вартість тарифу «Smart +» буде нижчою на 25 грн, а тарифу «Smart Max» – на 30 грн.

Знижки будуть діяти протягом одного року з моменту підключення актуальних контрактних тарифів «Smart», «Smart +», «Smart Max»  та інших пропозицій в лінійці. Акцією зможуть скористатися всі абоненти Київстар та ті, хто хоче приєднатися до мережі найбільшого мобільного оператора України. У тому числі абоненти, які перенесуть свій номер у мережу оператора завдяки MNP.

Окрім «сімейної» знижки, абоненти з контрактними тарифами отримають  «Домашній інтернет» та інші сервіси без жодних додаткових оплат. Також контракт – це кращий захист від можливих дій шахраїв, адже всі операції з номером телефону та SIM-карткою може робити лише її власник, який підписав договір. Це особливо актуально, якщо номер використовується для онлайн-банкінгу або доступу до інших важливих сервісів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button