Київстар

«Київстар» позбавив мільйони українців інтернету на декілька тижнів

Київстар

Жителів України шокувало рішення великого мобільного оператора «Київстар» відрізати їх від домашнього інтернету на декілька тижнів. Однак представникам компанії плювати на думку своїх клієнтів – вони ніяк не реагують на обурені запити і ігнорують дзвінки на «гарячу лінію».


Роз’яснимо докладніше – «Київстар» відключив лише домашній інтернет, додаткову послугу, яку недавно почав пропонувати дуже активно. Відповідно до заяв представників фірми, причиною такого рішення став глобальний збій в роботі обладнання компанії, який спричинив за собою необхідність міняти його на нові аналоги. Аналітики «Київстар» вважають, що ремонт ліній завершиться через 14 днів, до цього моменту домашній інтернет доступний не буде. Це також зачіпає домашнє телебачення, тобто про інтернет-канали також слід забути до 23 лютого включно.

Що стосується користувачів, то вони дуже незадоволені таким поворотом подій. У соціальних мережах масово з’являються негативні відгуки про роботу «Київстар», люди не розуміють, за що вони платили гроші, якщо ремонт обладнання займе не пару днів, а два тижні. Деякі користувачі заявляють, що оператор позбавив їх доходу, який через пандемію повністю залежить від працюючого інтернету. При цьому поки незрозуміло, що буде з грошима, які люди вже заплатили за місяць інтернету – чи повернуть їх або спишуть, але клієнти схвильовані.

Найцікавіше полягає в тому, що «Київстар» повністю обгородився від своїх клієнтів на час ремонту – «гаряча лінія» не відповідає, телефонні запити людей відхиляються, а сайт не працює.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый китайский производитель смартфонов бьет рекорды продаж в Украине

В минуле

“ПриватБанк” урізає ліміти клієнтів, якщо не виконати ці умови

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle