Названа небезпека сну поруч зі смартфоном

Треба прочитати

Низькочастотні радіосигнали, що забезпечують передачу інформації у мобільних пристроях, негативно впливають на вироблення мелатоніну (гормону сну), тому у людини з’являється безсоння


Американські вчені провели серію досліджень і прийшли до висновку, що люди, які тримають телефон поруч з ліжком, наражаються на смертельну небезпеку.

Відомо, що низькочастотні радіосигнали, що забезпечують передачу інформації у мобільних пристроях, негативно впливають на вироблення мелатоніну (гормону сну), тому у людини з’являється безсоння.

Крім цього, гаджети можуть викликати порушення когнітивного характеру (проблеми з пам’яттю, концентрацією уваги, репродуктивною системою), що особливо небезпечно в підлітковому віці.

Також, деякі дослідники стверджують, що сон поряд з мобільним телефоном може стати причиною онкологічних захворювань.

Згідно з дослідженням, 71% респондентів кладе телефон на тумбочку поруч з ліжком, щоб мати можливість схопити його за першої ж дзвінок або повідомлення, а 13% беруть з собою гаджет прямо в ліжко.

Лікарі рекомендують перед сном прибирати мобільні пристрої якнайдалі від себе, мінімум на два метри.

Такий захід дозволить зменшити дозу опромінення, і тим самим вбереже системи організму від різних порушень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей