Hardnews

Експерт пояснив, чим небезпечний холод для смартфона

Смартфон зимою

Смартфон не слід піддавати дії холоду, особливо вразливий до нього акумулятор, розповіли експерти тестової лабораторії компанії Slaxico.


Саме акумулятор є компонентом смартфона, який особливо уразливий для холоду. Його ємність в морозних умовах помітно знижується“, – відмічають експерти.

На холоді смартфон менше працює, можуть також бути спотворення при моніторингу ємності.

У якийсь момент у вас може бути 20% заряду, а через пару хвилин смартфон може відключитися. Крім того, холод негативно позначається на терміні експлуатації акумулятора, який піддається деградації

У холодну погоду не слід довго носити смартфон в сумці, а постаратися тримати його ближче до тіла.

Це дуже бажано при температурі мінус 10-15 градусів і обов’язково при мінус 20-25 і нижче. При таких температурах більшість апаратів буде дуже швидко розряджатися і їх навіть не можна буде зарядити, оскільки спрацює вбудована система безпеки, яка є у всіх сучасних смартфонах.

Експерт порадив уважно поводитися зі смартфонами не тільки на холодній вулиці, але і відразу після повернення в тепле приміщення. Краще почекати як мінімум півгодини, перш ніж знову використовувати смартфон після повернення з вулиці з низькими температурами і високою вологістю. Цей захід обережності допоможе зберегти смартфон в нормальному стані довше і потрібен для запобігання деградації компонентів смартфона і корпусу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі джерела дзвінків з анонімних номерів телефону

В минуле

Українцям назвала типи смс, які не можна відкривати

В майбутнє

Також буде цікаво