Softnews

Оновився список смартфонів, на які вийде MIUI 13

MIUI 13

Інсайдер розкрив секрет Xiaomi, виклавши в мережу список смартфонів, які в перших рядах отримають оновлену прошивку MIUI 13. У список даних гаджетів увійшли ТОП-ові смартфони лінійок Xiaomi, Redmi, Black Shark і POCO.


Дану інформацію надав «активіст» соціальних мереж, що накопичує дані під ніком Gizchina. Оновлений список телефонів виглядає наступним чином:

Інсайдер зазначив, що отримав дані від представників Xiaomi, проте уточнив, що перелік може змінитися в будь-який час, так як компанія змінює свої плани по кілька разів на дню. Крім цього він видав шокуючу інформацію – деякі телефони отримають прошивку, яка буде базуватися на Android 10, а не 11-ої версії. Ці відомості перевертають все догори ногами, так як всі минулі джерела безапеляційно заявляли про те, що основою для операційки послужить саме Android 11.

Gizchina ще кілька разів розірвав всі сформовані у фанатів шаблони, надавши інформацію, яка перекреслює вже прийняті суспільством чутки. Зокрема, він упевнений, що MIUI 13 вийде дещо пізніше, ніж прийнято вважати – на китайські телефони прошивка завантажиться влітку 2021 року, в той час як інші джерела пророкували січень-лютий наступного року. Як заявляє інсайдер, причиною зсуву термінів стали розробники Xiaomi, які занадто багато часу витратили на розробку і адаптацію до мобільних пристроїв MIUI 12. Навіть зараз прошивка на деякі телефони виходить вкрай повільно, а баги і недоробки в уже існуючих оновленнях усуваються через раз.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил крайне важную для украинцев услугу

В минуле

Privat24 дозволяє швидко і безкоштовно змінити постачальника газу

В майбутнє

Також буде цікаво