Hardnews

Meizu 18: смартфон-флагман з високою продуктивністю

Meizu 16T

Представники компанії Meizu повідомили, що навесні 2021 року на прилавках магазинів з’явиться їх нове «дітище» – телефон Meizu 18, який отримає недавно продемонстрований процесор Snapdragon 888. За словами керівника компанії, даний смартфон можна буде назвати найпродуктивнішим телефоном в світі на поточний момент.


Дану інформацію надав Лян Дунмін, технічний директор виробника. Згідно з його заявою, вихід нового смартфону повинен бути приурочений до святкування 18-річчя компанії Meizu. Пам’ятна дата для фірми настане навесні 2021 року, приблизно в цей проміжок часу можна очікувати і вихід Meizu 18. Так як інформацію надав провідний фахівець компанії, можна на неї покластися і очікувати просунутий гаджет з усією впевненістю.

За словами Дунміна, Meizu 18 стане не тільки вкрай продуктивним телефоном, завдяки Snapdragon 888, але ще і зручним для найрізноманітніших користувачів. При цьому він не уточнив, які ще унікальні функції і особливості пропонуватиме майбутній флагман індустрії.

Як би там не було, наявність в телефоні процесора Snapdragon 888 зробить його революційним для індустрії. Чіп тільки недавно офіційно представили, але він вже наробив багато шуму в пресі через свої унікальні можливості. У ньому реалізована підтримка новітніх варіантів штучного інтелекту, а продуктивність при відеозйомці, фотографуванні і запуску «ненажерливих» додатків досягає небувалої висоти. Всі програми, встановлені на смартфонах з даним процесором, буквально «літають», затримка в обробці кадрів практично відсутня. А якщо додати до чіпу модем п’ятого покоління, а також підключити 5G-інтернет, то про перебої в швидкості і завантаженні сторінок / скачуванні файлів можна взагалі забути.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Автоматизация интернет-магазина как инструмент увеличения продаж

В минуле

Redmi і Xiaomi змагаються, намагаючись першими випустити дешевий смартфон з Snapdragon 888

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle