Hardnews

Xiaomi Mi 11 розчарував на жифому фото

Xiaomi Mi 11

У мережі з’явилися перші “живі” фото майбутнього флагмана Xiaomi Mi 11. Судячи з них, пристрій отримає незручний екран-водоспад. Але також зображення показало дещо ще більш цікаве.


Джерелом свіжого витоку став анонімний інтернет-інсайдер, повідомляє IGeekphone. Судячи з фотографії можна відзначити, що рамки Mi 11 будуть дуже вузькими, при цьому додаткова безрамковість буде створюватися за рахунок екрану-водоспаду. Дивно, що компанія вирішила повернутися до такого виконання після хвалебних од  плоскому дисплею POCO F2 Pro.

Xiaomi Mi 11

Але що більш цікаво в свіжому витоку, так це відсутність отвору під фронтальну камеру на захисному екрані. Цілком ймовірно, що саме прийдешній флагман Xiaomi стане першим повноцінним смартфоном, який оснастять новітньою технологією.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 11 базуватиметься на процесорі Snapdragon 888. Очікується, що пристрій отримає дисплей з частотою оновлення 120 Гц, екран з роздільною здатністю QuadHD + і поліпшену основну камеру.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia випустить свій перший ноутбук

В минуле

Нові iPhone: чи варто бігти за ними в магазин?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle