Смартфон може нашкодити здоров’ю, якщо використовувати його перед сном

Зараз на головній

Експерти прийшли до висновку, що активне використання гаджетів і комп’ютерів в пізній час доби негативно позначається на здоров’ї. Яскраве свічення екранів перед сном перешкоджає виробленню деяких гормонів в організмі людини, через що вона може постраждати.


Дану інформацію надали співробітники американської компанії Insite Vision Incorported (INSV). В результаті проведених досліджень, експерти в області виробництва ліків і біотехнологій з’ясували, що проблеми зі сном, постійна втома і поганий імунітет можуть бути викликані простою звичкою користуватися електронними особистими пристроями пізно ввечері. Для того, щоб отримати цей висновок, вчені провели опитування серед людей, які часто користуються мобільними пристроями. З’ясувалося, що 49% з них страждають вищепереліченими недугами.

Причина проста – вони засинають під акомпанемент яскравого світла, випромінюваного екранами смартфонів, ноутбуків і телевізорів. Відомо, що під час сну в організмі людини виділяється гормон мелатонін. Дана речовина допомагає швидко заснути, а також регулює якість відпочинку. Коли рецептори людини вловлюють яскраве світло, що падає на тіло сплячого, вироблення гормону припиняється або сповільнюється, в результаті чого відпочинок виходить неповноцінним. При регулярному недосипанні люди стають неуважними, їм складно сконцентруватися. Якщо погана якість відпочинку переростає в хронічну стадію, імунітет послаблюється, а проблеми зі сном посилюються.

Експерти радять відключати всю техніку, що випромінює світло, перед відходом до сну. Також не рекомендується використовувати телефон, планшет або комп’ютер за дві години до відпочинку. Кращі провести цей час з гарною книгою, так ви заспокоїтеся і підготуєте організм до сну.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому не варто зберігати на карті пам’яті в смартфоні фото, відео та важливі документи

Плюс будь-якого смартфона на Android в тому, що він підтримує встановлення карт пам'яті. Багато хто не хоче переплачувати за пристрої...

Більше схожих статей