Статті

Експерти назвали п’ять популярних додатків, які сильно розряджають аккумулятор

Аналітики перевірили найпопулярніші в Google Play додатки, які встановлені практично в кожному телефоні під управління Android. З’ясувалося, що більшість з цих затребуваних програм вкрай сильно споживають заряд батареї смартфона, тому простіше від них позбутися і використовувати звичайний браузер.


Найцікавіше, що дані програми завантажують мільярди користувачів, часто не підозрюючи, якої шкоди вони завдають своїм телефонами. Причина незвичайної «ненажерливості» програм проста – вони постійно оновлюють статус, звіряючись з показниками своїх материнських сервісів. У підсумку ці маніпуляції приводять до швидкої розрядки батареї, а ситуація стає зовсім гнітючою, коли подібні програми встановлені в одному смартфоні одночасно.

«Королем їдців зарядки» стає програма Snapchat. Дана програма постійно працює у фоновому режимі, стежачи через геолокацію за користувачем, відправляючи дані, які знімаються через камеру, а також оновлюючи активну стрічку. Якось обмежити споживання ресурсів програмою неможливо, простіше видалити її зовсім.

Snapchat

На другому місці розташувався сервіс Netflix. Додаток постійно оновлює кабінет користувача, сповіщаючи його про нові фільми і серіали, що з’явилися на сайті. Вся ця робота йде у фоновому режимі, тому багато користувачів не розуміють, що ця програма сильно скорочує час автономного функціонування смартфона. Рада – видаліть цю програму, та дивіться контент безпосередньо з сайту Netflix через браузер. Ваш телефон тільки «спасибі» скаже.

YouTube. Тут ситуація аналогічна з «Нетфліксом», тільки все ускладнено масштабами роботи сервісу, на якому за добу з’являються мільярди роликів. Всі ці дані програма на телефоні скрупульозно складує і оновлює, через що споживає колосальну кількість енергії.

YouTube

YouTube

На четвертому місці розташувалося додаток Facebook. Тут все зовсім запущено – програма оновлює статус, вантажить статуси ваших друзів, стежить за повідомленнями і стрічкою. Це все викладається в таку серйозну роботу, що вона наполовину прискорює розрядку батареї. А тепер скажіть – чи вартий таких витрат один додаток, який можна замінити одним лише браузером?

На останньому, але не за значенням, місці розташувався месенджер Facebook Messenger. Ні WhatsApp, ні Telegram, ніякі інші подібні програми не крадуть стільки ресурсів, як виріб Марка Цукерберга. Причина проста – Facebook Messenger синхронізований з вашої сторінкою Facebook. Чому це погано – читайте попередній пункт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Камери в смартфонах Xiaomi стануть знімати краще

В минуле

Стало відомо, якої шкоди здоров’ю завдає використання смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво