Статті

Названо сім способів прискорити повільний комп’ютер на Windows

Windows

Навіть малопотужний комп’ютер на Windows можна змусити працювати швидше. Звичайно, далеко не завжди він зможе вийти на рівень сучасних ПК, але вдихнути життя в старий девайс простіше, ніж здається.


Cім способів зробити швидше комп’ютер на Windows

1. Замініть HDD на SSD і додайте трохи оперативної пам’яті. Накопичувач на 120-128 Гб обійдеться 600-700 гривень, ще стільки ж буде коштувати планка ОЗУ на чотири гігабайти (стара). Комп’ютер скаже спасибі за такий розкішний подарунок і почне “шарудіти” помітно швидше. А старий вінчестер можна використовувати як зовнішній накопичувач для резервного копіювання та зберігання фотографій і фільмів.

2. Якщо хочеться вирішити питання безкоштовно, то почати варто з видалення додатків з автозапуску. Наберіть “Автозапуск” в відкритому меню “Пуск” і подивіться, які саме програми відкриваються разом з включенням комп’ютера. Відключити їх можна простим пересуванням повзунка.

Windows 10

3. Закрийте зайві вкладки в браузері. Улюблений всім Chrome, хоч і став продуктивніше, все одно може активно витрачати оперативну пам’ять і гальмувати систему. Чим менше вільного місця в ОЗУ, тим більше даних доводиться скидати в файл підкачки (тимчасову пам’ять) на жорсткому диску. А якщо цей жорсткий диск – НЕ SSD, а звичайний, то вилучення інформації з файлу підкачки може займати багато часу. І витрачати багато нервів.

4. Регулярно перезавантажувати комп’ютер – досить одного разу на кілька днів. При перезапуску ПК оптимізує систему, проводить часткову дефрагментацію для підвищення продуктивності.

5. Тимчасово призупинити додаток для хмарної синхронізації – OneDrive, Google Диск, Dropbox і так далі. Обмін даними може помітно впливати на продуктивність.

6. Спробуйте скористатися функцією ReadyBoost, яка доступна в Windows 10. Вона дозволяє використовувати швидкісну флешку в якості додаткової оперативної пам’яті.

7. Перевірте систему антивірусом або декількома. У ній можуть таїтися приховані програми, які гальмують комп’ютер. Перевірку найкраще запустити перед сном, а вранці подивитися результати, радить Business Insider .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине стало намного проще перенести номер от одного оператора к другому

В минуле

Без портів, але з Touch ID: яким буде iPhone 13

В майбутнє

Також буде цікаво