Новини

Sony Xperia 2 можна розгледіти у всій красі

Обговорення
Sony Xperia 2

Індійський мережевий інформатор Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) опублікував в соціальній мережі Twitter добірку зображень чохла для флагманського смартфона Sony Xperia 2.


Оскільки чохол прозорий, ми можемо помилуватися і на сам Sony Xperia 2. Зображення чохла цілком відповідають попереднім Рендерам і підтверджують основні особливості дизайну смартфона.

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Смартфон має стати компактніше попередника, зменшивши діагональ «кінематографічного» екрану зі співвідношенням сторін 21: 9 до 6,1 дюйма замість колишніх 6,5. Основна камера залишиться потрійною, перемістившись в верхній лівий кут. 

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Xperia 2 приписують підтримку 5G, платформу Snapdragon 855, 6 ГБ пам’яті в базовій версії, а також акумулятор ємністю 3000 мА · год з можливістю зарядки бездротовим способом.

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Як очікується, Sony покаже флагман Xperia 2 вже на вересневій виставці IFA 2019 Берліні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Tab S6: флагман із плоті і крові з подвійною камерою

В минуле

Redmi Note 7: смартфони розлітаються практично миттєво

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.