Статті

Як максимально швидко повернути карту яку проковтнув банкомат

Обговорення

Використовувати банківські карти дуже зручно. Але іноді можуть відбутися деякі неприємні ситуації, які волею випадку доставляють власникові картки певні проблеми. Наприклад, банкомат іноді не повертає пластик після проведення операції. Сьогодні ми розповімо вам, як максимально швидко повернути карту, яку проковтнув банкомат.


Чому банкомат не повертає картку?

Причин не повертати вам картку у банкомату може бути досить багато. Одні продиктовані міркуваннями безпеки, а інші технічними несправностями. Найпоширеніші ситуації такі:

  1. Ви вказали ПІН-код неправильно, причому кілька разів поспіль.
  2. Картка прострочена або заблокована.
  3. Картка пошкоджена, розмагнічена або має інші дефекти.
  4. Банкомат порахував проведену вами операцію занадто підозрілою.
  5. Ви просто забули вчасно витягнути картку.
  6. Банкомат завис або прийшов в несправність.

Якщо банкомат забрав вашу картку спеціально, він пояснить це в виданому чеку, який краще зберегти. Але якщо причина в несправності пристрою, то він просто видасть повідомлення про помилку або перестане подавати ознаки життя.

Що робити?

Багато людей в такій ситуації губляться і не знають, що робити. Деякі навіть починають стукати по банкомату ногами, в надії отримати карту назад. Але це точно не спрацює. Краще спробуйте деякий час постійно натискати на кнопку скасування операції. У деяких випадках це допомагає. Також не варто в найближчі 20 хвилин відходити від банкомата, адже він ще може відвиснути.

банковская карта

Якщо ж повернути карту самостійно не виходить, то доведеться звертатися до банку. Зателефонуйте на гарячу лінію, назвіть дані своєї банківської картки і повідомте про подію. Співробітник проконсультує вас по телефону, розповість, які документи необхідно підготувати, щоб звернутися до відділення банку з відповідною заявою.

Рекомендується також заблокувати карту, яку проковтнув банкомат. Це не обов’язково, але якщо дана ситуація сталася з вини техніки, не виключено, що банкомат видасть вашу картку сторонній особі.

У будь-якому випадку, без звернення в банк не обійтися. Цілком можливо, що простіше буде перевипустити банківську карту і отримати новий пластик. Дуже часто ця процедура проходить швидше, ніж повернення картки з банкомату.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо чохли, які шкодять роботі смартфону

В минуле

Розкрито спосіб стати “невидимим” в WhatsApp

В майбутнє

Також буде цікаво