Hardnews

Тріск і різкий гучний шум: Apple визнала проблеми з iPhone 12

iphone 12

Представники Apple заявили, що смартфони актуальною серії можуть порушити роботу слухових апаратів. Про це повідомляє видання MacRumors з посиланням на матеріали компанії.


У розділі технічної підтримки на сайті Apple з’явився новий документ , в якому описані проблеми зі слуховими апаратами. Фахівці компанії помітили, що в ряді випадків користувачі апаратів серії iPhone 12 і аксесуарів для людей з вадами слуху можуть помітити деякі аудіоартефакти. Зокрема, сполучена зі смартфоном гарнітура може відтворити сторонній звук, наприклад, тріск або різкий і гучний шум.

Інженери Apple заявили, що компанія визнає проблеми зі слуховими апаратами та обіцяє виправити помилки в майбутньому оновленні. В очікуванні апдейта фахівці порадили оновити смартфони до актуальної версії iOS 14.2. Журналісти помітили, що їм невідомо про подібні випадки, пов’язаних з більш старими iPhone. За інформацією видання, наступна версія операційної системи для iPhone – iOS 14.3 – вже доступна для розробників.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли про правила дезінфекції смартфонів

В минуле

На Android безкоштовно роздають преміальні версії відразу 10 ігор

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle