Новини

Hisense U9e: телевізор з двома дисплеями і рекордною контрасністю

Китайський виробник побутової техніки і електроніки Hisense представив унікальний телевізор U9e. У моделі використані відразу два дисплеї, за рахунок чого контрастність картинки перевершує традиційну для ЖК-панелей більш ніж в 10 разів.

Технологія накладення зображень BD CEll розроблялася в Китаї самою Hisense і виробником дисплеїв BOE. Значної контрастності вдалося досягти завдяки використанню двох матриць однакової діагоналі: монохромної і кольорової. Перша відповідає за колірну палітру, а друга – за контрастність і деталізацію. Управління підсвічуванням і зображенням виконується за допомогою відразу п’яти чіпів.

Виробник запевняє, що якість зображення і точність передачі кольорів U9e перевершує вимоги стандартів HDR і OLED. При цьому вартість виготовлення комбінованих дисплейних модулів значно нижче OLED-аналогів. Розширення телевізора відповідає 4K. У порівнянні зі звичайними РК-телевізорами, чия контрастність рідко перевищує 10 000: 1, у Hisense U9e цей показник складає 150 000: 1.

[image lightbox=”1″ caption=”Hisense U9e”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Hisense-U9e.jpg[/image]

З анонсом 65-дюймової моделі U9e вартістю 2600 доларів в Hisense відзначили, що планують розширити асортимент преміум-сегменту. У планах компанії заняття лідируючих позицій на ринку Китаю. У наступному році будуть представлені 55- і 75-дюймові моделі телевізорів.

джерело: displayspecifications.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button