Hardnews

Експерт розповів що робити якщо смартфон завис повністю

перезагрузка смартфону

Навіть Айфони бувають зависають так, що нічого не допомагає взагалі – апарат не реагує на кнопки, зображення на екрані або просто застигло або ж горить логотип Android / Apple. Як діяти в цій ситуації розповів експерт тестової лабораторії компанії Slaxico Юрій Шарлай.


“Зависати телефон може з різних причин, як з програмних, так апаратних. Не виключено те, що смартфон заражений вірусами або сильно «захаращений»” – відзначає експерт.

Що потрібно зробити, щоб оживити пристрій:

  • Спробуйте тривало затиснути кнопку включення / виключення. Якщо це не допомагає, то натискайте ще одночасно кнопки гучності і кнопку Home (Додому) якщо вона є на апараті фізично (для старих моделей);
  • Спробуйте затиснути пальцями датчики освітлення (вони знаходяться там, де динамік). Можливо пристрій відреагує.
  • Якщо у пристрої знімний акумулятор, то необхідно його витягнути і вставити назад. Потім включити апарат.
  • Підключіть смартфон до джерела живлення і чекайте – процес відновлення може зайняти деякий час. Замість джерела живлення можна спробувати підключити його до комп’ютера;
  • У деяких випадках може допомогти струшування пристрою – датчик акселерометра може «розбудити» апарат;
  • Спробуйте вставити / витягти навушники. У сучасних пристроїв є програмний детектор використання 3.5 дюймового роз’єму і це також може допомогти «розбудити» пристрій.

Що робити якщо таке відбувається постійно? …

Для початку, слід зробити жорстке скидання пристрою, радить Шарлай. Попередньо зберігши всі дані. Скидання робиться в налаштуваннях, для цього потрібно звернутися до документації або ж ввести запит в пошуковик.

Якщо це не допомагає, то потрібно звернутися в сервіс центр – швидше за все, поломка апаратна і пристрою потрібен кваліфікований ремонт.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо 4 смартфони, які зможуть замінити вам комп’ютер

В минуле

Що буде якщо хтось підгляне ваш пін-код до банківської карти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle