Статті

Три ознаки того, що вам пора змінити сім-карту

Відповідь на питання, коли потрібно міняти сім-карту, приходить в потрібний момент: коли вона перестає поміщатися в роз’єм нового телефону. Наприклад, карти старого покоління не призначені для смартфонів з підтримкою microSIM.


Однак насправді існує ряд непрямих ознак, що вказують на те, що сімку пора відправити в утиль. Про це ми і поговоримо сьогодні.

Перша ознака: нестабільний зв’язок

Проблеми зі зв’язком трапляються у кожного абонента. Але якщо вони стають систематичними, необхідно вжити заходів.

«Симптоми» проявляються по-різному: зв’язок може погіршуватися або зникати повністю. Про заміну карти варто задуматися і тим користувачам, які скаржаться на нестабільний інтернет. Зависання інтернет-сторінок часто відбувається через спроби сім-карти вибрати між 3G і 2G, щоб «зачепитися» за стабільний сигнал.

Друга ознака: немає підтримки мереж нового покоління

Картки випускаються з урахуванням тих технологій, які є актуальними на момент їх виробництва. Тому багато старих сімок не підтримують 4G. Якщо на якості стільникового зв’язку при дзвінках ця особливість не позначається, то якість інтернет-з’єднання падає помітно.

4G дозволяє завантажувати сторінки в браузері швидше і більш коректно. До того ж, багато програм просто не заточені під застарілий 3G. Що вже говорити, сьогодні навіть 4G-технології витісняються 5G.

Третя ознака: слабка система безпеки

Старі сім-карти мають вразливу систему безпеки, неактуальну для наших днів. Вони обмежуються одним PIN-кодом, в той час як карти нового покоління пропонують кілька рівнів захисту.

Такий підхід дозволяє вберегти сімку від хакерських атак і запобігти будь-яким спробам злому. Якщо ваш телефон, наприклад, виявиться в руках зловмисника, він не зможе отримати доступ до контактних даних.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні анонсували перші “5G зони”

В минуле

Обходимо стороною: cмартфони, які не підтримують Google Play

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle