Статті

Huawei HongMeng OS: чим нова ОС відрізняєтеся від Android

Завдяки тестуванню ОС HongMeng на смартфонах Huawei Mate 30, стало відомо, в чому полягають нововведення власної операційної системи Huawei.

Максимум персоналізації

Так, джерела ресурсу GizmoChina повідомляють, що головним нововведенням HongMeng стануть гнучкі настройки, відповідні індивідуальним перевагам користувача. Екран гаджета можна налаштовувати на свій розсуд за допомогою віджетів, а екран блокування – вибравши з декількох доступних параметрів. Завантажувальна анімація ОС буде відрізнятися від EMUI.

[image lightbox=”1″ caption=”HongMeng OS”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/HongMeng-OS.png[/image]

Крім цього, Huawei змінила дизайн іконок, додавши в них безліч анімацій. У HongMeng з’явилася абсолютно нова панель повідомлень і велике вікно пошуку. Huawei додала в свою ОС новий рингтон, а в налаштуваннях з’явився новий режим нагадування. Інтерфейс камери став набагато простіше, ніж в Huawei P30, тепер в ньому менше елементів управління.

Козирі в рукаві

У HongMeng є деякі функції, які ще не доступні для тестування. Вони заблоковані чи вони через конфіденційність або компанія все ще працює над їх поліпшенням – невідомо.

На даний момент операційна система китайського виробника знаходиться на завершальній стадії розробки і вже відомо, що вона буде швидше, ніж Android і iOS. Офіційний дебют ОС Hongmeng відбудеться на конференції Huawei Developer Conference 2019, яка пройде з 9 по 11 серпня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button