Hardnews

Вартість Redmi Note 10 і Note 10 Pro буде невисокою

Обговорення
Redmi Note 10

Інсайдери «злили» в мережу нові чутки про підготовлювані новинки від компанії Redmi – смартфони Note 10. За неофіційними повідомлення, базову версію Note 10 і її Pro-варіант можна буде придбати за порівняно невеликі гроші, не дивлячись на унікальні особливості апаратів.


Варто зауважити, що ця інформація неофіційна, так як сама-компанія виробник її не підтверджує. Однак китайські ЗМІ повідомляють, що дані їм «злив» представник материнської компанії Redmi – Xiaomi. Як би там не було, озвучена вартість дуже навіть невелика, як для флагманського телефону вкрай популярного виробника. Зокрема, стандартна версія Note 10 обійдеться покупцям в 149 доларів, за професійну, ТОП-ову модель доведеться заплатити 224 долари.

Багато експертів вважають, що дані чутки можуть виявитися дуже навіть правдиві, бо поширюють їх зовсім не випадкові свідки, а сама Redmi, щоб підігріти інтерес публіки до своїх виробів. Ще б пак, адже телефон має з’явиться на прилавку вже в найближчі місяці. А придбати його захочуть багато людей, адже основною особливістю телефону в будь-якій комплектації стане 108-мегапіксельна камера. Зрозуміло, і це не офіційна інформація, однак експерти «розкопали» її по програмним кодам розробки – камера позначається кодовими цифрами M2007J17C / M2007J17G. Саме ці сертифікати значаться в «Редмi Note 10 / Note 10 Pro». Ще однією особливістю майбутніх гаджетів стане вкрай технологічна і продуктивна 33-ватна зарядка. Ця новина також з’явилася завдяки витоку інформації, проте на цей раз в мережі з’явилися зображення упаковки виробу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо скільки відсотків українців беруть смартфон з собою в туалет

В минуле

«ПриватБанк» блокує перекази з карти на карту

В майбутнє

Також буде цікаво