Softnews

Оновлення для смартфонів Xiaomi зробить браслети Mi Band непотрібними

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Компанія Xiaomi випустила нове оновлення свого додатку MIUI Health, яке значно розширює спектр послуг програми. Фактично, з цим апдейтом ваш смартфон зробить непотрібними різні гаджети для вимірювання параметрів тіла, зокрема, Xiaomi Mi Band і йому подібні.


Нова збірка оновлень отримала порядковий номер v2.9.12, вона завантажується по повітрю – додатково нічого не потрібно завантажувати або встановлювати. Інсталяція оновлення відбувається в фоновому режимі, не забере багато часу. Встановлення буде проведено на ТОП-ові смартфони Xiaomi, які підтримують MIUI Health.

Після того, як оновлення дійде до гаджета, список можливостей додатка істотно розшириться. Користувач зможе використовувати телефон для спостереження за параметрами свого тіла – витрачанням калорій, пульсом, частотою дихання, швидкістю серцебиття. Цю програму можна використовувати для підвищення ефективності занять спортом – коли ви займаєтеся їздою на велосипеді, вийшли на пробіжку або відвідали бігову доріжку, то зможете стежити за показниками своєї активності на екрані смартфона. Ніяких додаткових пристроїв не потрібно, тобто навіть якщо у вас немає розумного годинника, зазначені вище параметри будуть все одно відслідковуватися. Додаток буде використовувати безконтактні способи фіксації пульсу і інших показників.

На жаль, далеко не всі власники сучасних телефонів Xiaomi з MIUI Health зможуть оцінити нові можливості. Оновлення v2.9.12 зараз тільки тестується, причому використовувати його можуть тільки жителі Китаю. Коли апдейт вийде за межі Піднебесної – невідомо.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Realme 7 5G обзавівся точною датою виходу

В минуле

Почалося тестування мереж 6G

В майбутнє

Також буде цікаво