Популярний месенджер перестане працювати на цих мобільних пристроях в 2021 році

Зараз на головній

2020 рік ще не закінчився, а команда популярного месенджера вже думає про 2021 рік. Тому ми знаємо, які мобільні телефони не будуть сумісні з цим додатком, як тільки почнеться 2021 рік.


WhatsApp, мабуть, самий використовуваний додаток для обміну повідомленнями в світі, настільки, що його аудиторія перевищила 2 мільярди активних користувачів. Цього року команда WhatsApp впровадила в додаток безліч функцій і можливостей, які дуже полюбили користувачі.

В Україні цей додаток також користується величезним попитом, проте помітно програє Viber.

Отже, повертаємося до теми мобільних телефонів, на яких найближчим часом не можна буде використовувати WhatsApp. Додаток WhatsApp перестане працювати на цих мобільних пристроях в 2021 році:

  • Android нижче версії 4.0.3
  • iPhone з iOS нижче iOS 9
  • KaiOS нижче версії 2.5.1
  • Телефони з JioPhone і JioPhone 2

Отже, тепер ми знаємо, що якщо у нас є мобільні телефони з цими (вже застарілими) операційними системами, тоді нам краще придбати нові пристрої. До того ж, в даний час на ринку є більш ніж хороші варіанти по досить доступними цінами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей