Softnews

Автоблокування в Android спрацьовуватиме лише двічі на день

Інсайдери з Android Authority розповіли, що вивчили кодову базу з APK-файлу бета-версії Android під номером 24.26.31 щодо функцій захисту смартфона від крадіжки: блокування під час виявлення крадіжки, автономне блокування пристрою і віддалене блокування. Раніше Google анонсувала цей функціонал для смартфонів Pixel на заході I/O.

Як зазначається, блокування при виявленні крадіжки автоматично заблокує пристрій, якщо виявить рух, який зазвичай асоціюється з крадіжкою. Автономне блокування пристрою відбудеться, якщо система ідентифікує дії злодія, який намагається відключити смартфон від Wi-Fi на тривалий період часу для приховування геолокації. Віддалене блокування дасть змогу заблокувати гаджет з іншого апарата, ввівши номер телефону і відповівши на швидкий запит безпеки.

Автори матеріалу змогли активувати функцію автономного блокування, відключивши Wi-Fi і дані на деякий час. Під час активації Android вивів спливаюче вікно, що пояснює принцип роботи функції, а також можливість увімкнути її або проігнорувати.

Але примітно, що з коду APK випливає, що вмикати цю функцію буде не частіше ніж двічі на день. При цьому Google на презентації не згадала про це дивне обмеження. З чим це пов’язано, також поки залишається без відповіді.

Чи з’являться ці функції в публічному релізі, невідомо. Але зараз тестувальники можуть подати заявку, щоб отримати доступ до бети.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button