Softnews

Український додаток «Дія» втре носа російському Порталу держпослуг по зручності користування

Дія

Жителям України стане простіше користуватися державними онлайн-сервісами з додатком «Дія». Розробники програми вже випустили тестову версію, яка дозволяє швидко отримувати посилки з «Нової пошти», а також створювати і відсилати цифрові копії документів.


Авторами програми стали співробітники компанії Diia, що працює над програмою спільно з Мінціфри. «Дія» має глобальне призначення – зібрати під єдиним додатком всі державні онлайн-сервіси, щоб користувачі через особистий кабінет могли з ними ефективно взаємодіяти.

Додаток «Дія»

На даний момент є тестова версія програми 1.0, готується випуск оновленого коду 2.0. Зараз в програмі реалізовано всього кілька функцій, включаючи можливість робити і відправляти цифрову копію будь-якого документа. Також Diia уклала партнерські відносини з компанією «Нова пошта», щоб полегшити процес ідентифікації клієнта при отриманні посилки на суму вище 3500 гривень. Для цього одержувач лише повинен продемонструвати співробітнику компанії свій QR або штрих-код, доступні в додатку. Оператор зчитує код, переконується в істинності особи і видасть посилку.

Зараз співробітники Diia Company трудяться над повною версією програми, обіцяють закінчити роботу найближчим часом, проте точних термінів не називають. Згідно із задумом керівництва компанії, «Дія» стане більш «просунутим» аналогом російського сервісу «Портал держпослуг», вміщуючи в своєму функціоналі всі держсервіси і обмінюючись даними з сайтом електронного уряду безпосередньо. Дану послугу компанія планує впровадити до кінця серпня наступного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Біткоін показав рекордну за останній рік вартість

В минуле

4G в кожен будинок – Київстар і Vodafon об’єдналися для забезпечення всіх українців високошвидкісним інтернетом

В майбутнє

Також буде цікаво