Hardnews

Названа небезпека розблокування смартфона відбитком пальця

Обговорення
Сканер відбитків пальців

Використання дактилоскопічного сенсора в смартфоні може обернутися витоком особистих даних. Про це в розмові з журналістом GSMinfo розповів експерт тестової лабораторії SlaxicoTEST Ян Кошманюк.


За словами Кошманюка, блокування телефону за допомогою звичайного цифрового пароля до сих пір є найбезпечнішим варіантом захисту даних. Експерт зауважив, що кількість комбінацій не обмежена, «в той час як пальців на руках у людини всього десять». Фахівець вважає, що в деяких випадках, до яких відносяться забруднення сенсора або травма пальців, дактилоскопічний сенсор може не визнати відбиток і відмовитися розблокувати смартфон.

Кошманюк вважає, що сучасний користувач і так надає занадто багато даних виробникам гаджетів. «І якщо із застосуванням дактилоскопічних сканерів в посольствах доводиться миритися, то довірити свою біометричну інформацію широкому колу невстановлених осіб готові не всі», – підкреслив фахівець.

На думку експерта, найкращим способом захисту даних на смартфоні є використання довгого і часто змінюваного пароля. Автор рекомендував придумувати такі складні комбінації, які могли б залежати від певного алгоритму – наприклад, дати або дня тижня, відомого тільки власникові апарата. Наприклад скористайтесь нашими порадами.

Раніше експерти дали поради щодо скидання налаштувань смартфона. За словами фахівців, перед повним видаленням даних з девайса слід зробити резервну копію і перенести всю особисту інформацію в хмару або на цифровий носій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названа оптимальна частота перезавантаження смартфона

В минуле

Nokia відродила легендарний телефон

В майбутнє

Також буде цікаво