Статті

Як оцінити, чи підлягає ремонту ваш iPhone?

“Яблучна” техніка в нашій країни дуже популярна, як, в принципі, і по всьому світу. Незважаючи на це, вона, як правило, досить дорого коштує, особливо для більшості українців — ми все ж таки не найбільш багата країна в світі. Тому багатьох людей дуже цікавить, як оцінити, чи підлягає ваша “яблучна” техніка ремонту, коли вона почала погано працювати?


Шкала ремонтопридатності телефонів

Зазвичай майстерні оцінюють ремонтопридатність смартфонів за шкалою від 1 до 10. На оцінку впливають різні фактори, наприклад, наскільки просто можна розібрати пристрій, замінити його деталі, наскільки вони поширені на ринку. За цими критеріями старі телефони, наприклад, ремонтувати дуже складно. Незважаючи на те, що вони, як правило, не є моноблоками, деталі до них вже давно не випускаються, і саме в цьому полягає головна проблема.

Головна проблема айфонів — те, що їхня передня скляна панель часто розбивається, коли смартфон падає. При цьому, при пошкодженнях задньої панелі, доводиться розбирати весь смартфон, щоб відремонтувати його. Як правило, складність ремонту останніх моделей яблучної техніки оцінюється приблизно в 5-6 балів з 10: відремонтувати можна, але не так вже й просто.

Що стосується пошкоджень, то найбільш складними є пошкодження мікропроцесора, які наступають, наприклад, якщо ваш смартфон впав або на нього упустили якусь важку річ. Часто не підлягають ремонту також пошкодження сенсора: його повна заміна — справа дуже складна і при цьому дорога. Потрапляння води також залишається великою проблемою. Це вже не вирок, як це було зі старими телефонами, але все ще серйозна поломка, яка до того ж може проявитися в абсолютно неочікуваний спосіб.

Ремонт вашого смартфона краще за все довірити професіоналам. Ви можете дізнатись більше інформації про ремонтування за посиланням, яке ми залишимо для вас у цій статті. Погодьтеся, що навряд чи ви настільки багаті, щоб постійно купувати нову “яблучну” техніку, і тому ваш телефон має прослужити якомога довше. Але важливо також знати, наскільки є сенс взагалі нести його в ремонт — деякі поломки можуть обійтися вам в таку суму, що дешевше взяти новий айфон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell будет платить деньги своим абонентам

В минуле

Названо способи залишатися невидимим в інтернеті

В майбутнє

Також буде цікаво